Fundacja Gontyniec Ultra Trail

"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku". Zaczęło się od zbiórek na schroniska dla zwierząt i biegów charytatywnych. Powstaliśmy z pasji do bieganie i pomagania. Ideami, w które wierzymy chcemy inspirować innych. Nasza działalność jest odzwierciedleniem tego co lubimy najbardziej. Sport, jedność z naturą, ekologia i integracja międzyludzka to główne założenia i siła napędowa naszych działań. Te idee są wartościowe i wierzymy, że dzięki nim można żyć pełnią życia. Każdy z nas szuka sposobu na samorealizację i próbuje nadać sens swoim działaniom. My wierzymy, że świetnym sposobem realizacji tych celów jest sport i aktywność. Sport wzmacnia, hartuje, uczy konsekwencji, dyscypliny, systematyczności, kształtuje charakter, niezłomność i sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi. Ogromna moc tkwi w każdym z nas i trzeba tylko znaleźć siłę by rozwinąć skrzydła.

Od 2021 roku organizujemy zawody biegowe Gontyniec Ultra Trail. W kolejnych latach powstały nowe wydarzenia: Ratajska Dycha, Gontyniec Celtic Trail. Nasz potencjał jest niewyczerpany i mamy plany na nowe ultra wyzwania, obozy biegowe, integrację i krzewienie zamiłowania do sportu. Chcemy propagować idee weganizmu i wegetarianizmu oraz postawy proekologiczne. Tworzymy, działamy, rozwijamy się!!!

"Aby zapalać innych samemu trzeba płonąć"

Skontaktuj się z nami!

 

Krótko o nas

Fundacja Gontyniec Ultra Trail jest organizatorem 3 kultowych imprez sportowych - Gontyniec Ultra Trail, Ratajska Dycha i Celtic Ultra Trail. Nasze imprezy pozwalają zasmakować w biegach przełajowych, zostać ultrasem lub po prostu świetnie się bawić na dystansach od 10 do 100 km lub więcej :)

Social Media

©2024 Fundacja Gontyniec Ultra Trail. All Rights Reserved. Designed Brand Tailor sp z o.o.